عَنْ جَابِرٍ رضي الله عنه قَالَ: سَمِعْتُ النَّبِيَّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ يَقُولُ:
«إِنَّ الشَّيْطَانَ قَدْ أَيِسَ أَنْ يَعْبُدَهُ الْمُصَلُّونَ فِي جَزِيرَةِ الْعَرَبِ، وَلَكِنْ فِي التَّحْرِيشِ بَيْنَهُمْ».
[صحيح] - [رواه مسلم] - [صحيح مسلم: 2812]
المزيــد ...
Džabir (tebūnie Allahas juo patenkintas) pranešė, kad girdėjo Pranašą (ramybė ir Allaho palaima jam) sakant:
„Iš tiesų šėtonas prarado viltį, kad jį garbintų besimeldžiantieji Arabijos pusiasalyje, tačiau jis vis dar stengiasi pasėti nesantaiką tarp jų.“
[Sachych] - [Perdavė Muslim] - [Sachych Muslim - 2812]
Pranašas ﷺ pranešė, kad Šėtonas prarado viltį, jog tikintieji, kurie meldžiasi Arabijos pusiasalyje, vėl ims jį garbinti ar grįš prie stabų garbinimo. Tačiau jis vis dar siekia ir deda visas pastangas sėti tarp jų nesantaiką, kurstydamas ginčus, priešiškumą, karus, nesutarimus ir kitokį susiskaldymą.